Darmowa dostawa  !

Dostawa i płatność

Wysyłka:

Oferujemy bezpłatną międzynarodową wysyłkę na terenie Polski, USA, Europy, Australii i Azji. Dostarczamy lalki w ciągu 8-20 dni z dyskretnym anonimowym pakowaniem.

Produkty wysyłane są bezpośrednio z naszego magazynu w Hiszpani i Niemiec, w których znajdują się nasze hurtownie. Używamy Ups, FedEx, Dhl, EMS jako naszych partnerów wysyłkowych.

Przygotowanie lalek do wysyłki rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu zamówienia. W ciągu 8-12 dni otrzymasz drugą wiadomość potwierdzającą, gdy lalka będzie gotowa do wysyłki. Druga wiadomość potwierdzająca zawiera również numer śledzenia.

Czas wysyłki wynosi zwykle 8-20dni, natomiast średnio jest to ok 10 dni roboczych. Tak więc całkowity czas wysyłki wynosi zwykle mniej niż 20 dni.

Lalka zostanie dostarczona bezpośrednio do Ciebie dyskretnie zapakowana w nieoznakowane brązowe pudełko. 
W rzadkich przypadkach może wystąpić nieuniknione opóźnienie podczas produkcji lalki, o czym powiadomimy Cię pocztą e-mail.


Płatność:

Możesz dokonać płatności na kilka sposobów: 
-PayPal
-Dotpay
-Karty bankowe (Stripe)
-Bezpośredni przelew bankowy
-Bitcoin / Ethereum


Zwroty:
Bardzo poważnie podchodzimy do jakości produktu, każda lalka jest dokładnie sprawdzana i testowana przed opuszczeniem naszego magazynu

 Nie oferujemy zwrotów z jakiegokolwiek innego powodu niż produkt uszkodzony w dniu wysyłki.

Jeżeli po otrzymaniu lalki pojawi się usterka lub uszkodzenie, skontaktuj się z nami natychmiast.

Anulowanie zamówienia:
Klienci mogą anulować swoje zamówienia w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Po 24-godzinnym anulowaniu zamówienia nie jest możliwe.

Anulowanie zamówienia wiąże się z opłatą w wysokości 250zł
Napisz do nas wiadomość z numerem zamówienia w celu anulowania.

Podatki:
Przesyłki są całkowicie zwolnione z jakichkolwiek podatków celnych. Nie ponosisz zadnych dodatkowych kosztów.
O lalkach piszą i mówią:
closeshopping-carttruckmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram