Darmowa dostawa  !

Realistyczne seks lalki Poradnik & Pomoc

Rozumiemy, że Twoja seks lalka jest inwestycją, dlatego opracowaliśmy listę wskazówek dotyczących zachowania jakości i życia lalki seksu.

LUBRYKANT
Zawsze używaj lubrykantu na bazie wody podczas seksualnego korzystania z kanałów dopochwowych, odbytu i jamy ustnej, aby zapobiec łzawieniu skóry. Używaj wyłącznie smarów na bazie wody. Smary na bazie silikonu lub ropy naftowej mogą uszkodzić skórę lalek.

PIELĘGNACJA SKÓRY TPE
Nie pozostawiaj lalek rękami lub nogami w pozycji otwartej lub otwartej na czas dłuższy niż kilka minut. Jeśli zostawisz lalkę z podniesionymi rękami lub rozłożonymi nogami, nacisk na TPE spowoduje rozerwanie. Możesz wrócić, aby znaleźć swoje lalki pod pachami lub obszar pachwiny rozpadł się, co wtedy będzie wymagać naprawy. Dlatego uważaj, aby zawsze przywracać lalkę do neutralnej pozycji bez stresu, z opuszczonymi rękami po bokach i zamkniętymi nogami, gdy jej nie używasz.
Jeśli skóra stanie się lepka w dotyku, delikatnie wyczyść lalkę proszkiem do odnowy Premium z dołączonym pędzelkiem po oczyszczeniu i wysuszeniu, aby jej skóra była znów aksamitnie gładka. Jest to bardzo ważne, aby zapobiec rozdarciu lalki seksualnej.
Uważaj, aby nie umieszczać swojej lalki seksualnej na przedmiotach zawierających atramenty, takich jak gazety, czasopisma, materiały w kolorze ciemnym lub materiały skórzane zawierające pigmenty rozpuszczalne w oleju.

Nie wystawiaj swojej lalki seksualnej na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby zapobiec starzeniu się materiału TPE.
Kolor ust, oczu, policzków, otoczki i warg sromowych lalek jest makijażem półtrwałym. Zetrze się z użyciem seksualnym, dotykaniem, całowaniem, kąpielą lub użyciem oleju mineralnego, zmywacza do makijażu, odplamiacza itp. Powinieneś nakładać makijaż zgodnie z życzeniem. Polecamy każdą matową paletę cieni do powiek, którą można łatwo znaleźć na Amazon lub w lokalnej aptece.
TPE zawiera olej, dzięki czemu TPE jest tak miękki i delikatny. Uważaj więc, aby nie umieszczać lalki na niezamkniętych powierzchniach, które mogą wypłukać z niej olej i wysuszyć jej skórę, powodując pękanie lub pękanie.
TPE jest miękki i podlega spłaszczeniu i marszczeniu, jeśli jest pozostawiony w pozycji siedzącej lub leży na powierzchni przez dłuższy czas. Zostawiając lalkę bez opieki na dłużej niż kilka dni, powiesić ją za pomocą zestawu do zawieszania prętów szafy, aby nie dopuścić do śladów ucisku i zagnieceń.

PIELĘGNACJA (SZKIELET)
Twoja lalka seksu ma metalowy szkielet z kilkoma stałymi i ruchomymi stawami, które pozwalają jej być elastyczną i wykonywać szeroki zakres pozycji. W stawach, stopie i nodze znajdują się otwory do przykręcenia. Lalka ma w tych częściach niewielkie ślady modyfikacji i ślady. Zachowaj ostrożność podczas przenoszenia lalki. Ze względu na swój metalowy szkielet może być dość ciężka w zależności od swojego rozmiaru. Unikaj upuszczania lalki lub uderzania nią o twarde powierzchnie, które mogłyby spowodować jej uszkodzenie.
Uważaj, aby chronić palce lalek. Palce mają wewnętrzne druty, które pozwalają pozować ręce lalki. Palce lalki pozwalają na bardzo lekki chwyt i nie mogą znieść ciężaru. Wewnętrzne przewody mogą pęknąć, jeśli nie będzie się z nimi obchodzić ostrożnie.
Podczas gdy nasze lalki mają ulepszone nadgarstki, które mogą utrzymać ich własną wagę. Kiedy angażujesz się w seks pieska ze swoją lalką, najlepiej podeprzeć tułów lalki poduszkami lub meblami.

KĄPIEL SEKS LALKI
Ciało lalek seksualnych powinno być dokładnie czyszczone co 30 dni przez kąpiel lub prysznic przy użyciu łagodnego mydła przeciwdrobnoustrojowego. Dobrze jest siedzieć z nią w wodzie lub wziąć prysznic, ale nie pozwól, by jej głowa lub szyja zanurzyły się pod wodą. Aby umyć twarz lalek seksualnych, bardzo delikatnie przetrzyj je mokrą szmatką i bezpiecznym środkiem pieniącym TPE. * Ponownie, nie zanurzaj głowy lalek w wodzie. Użyj miękkiego chłonnego ręcznika i delikatnie wyczyść swoją lalkę seksualną po umyciu.
Po dokładnym wyschnięciu nałóż lekki puder Premium Renewal Powder, aby jej skóra była miękka i aksamitna. * Nigdy nie używaj suszarki do włosów lub innego źródła ciepła, aby wysuszyć lalkę do sucha.

CZYSZCZENIE WYKONAWCZE, ANALNE + DOUSTNE
Pochwy, odbytu i jamy ustnej lalki należy wyczyścić po każdym użyciu, aby uniknąć rozwoju bakterii, ponieważ skóra TPE jest bardziej porowata niż silikon.
Przepłucz kanał łagodną antybakteryjną wodą z mydłem w irygencie dopochwowym, aż do dokładnego oczyszczenia, przepłucz kanał czystą wodą w irygatorze dopochwowym, aż całe mydło zostanie usunięte.
Dokładnie osusz kanał.
Po wyschnięciu pyłu z Premium Renewal Powder wewnątrz i na zewnątrz.

WYMIENNA PIELĘGNACJA WAGINY
Aby wstawić wymienną pochwę do lalki, dobrze posyp proszkiem Premium Renewal Powder zarówno na zewnątrz wkładki, jak i do wnętrza jamy pochwy lalek, w których wkładka jest wkładana.
Aby wyczyścić wymienną pochwę po użyciu, skorzystaj z powyższych instrukcji dotyczących czyszczenia pochwy, odbytu i jamy ustnej.

ODZIEŻ
Zadbaj o to, aby każda odzież założona na lalki była odporna na przenoszenie kolorów. TPE jest bardzo porowaty, a ciemniejsze kolory lub wzory mogą krwawić i powodować odbarwienie lalki i mogą być trudne, a nawet niemożliwe do usunięcia. Chociaż nasz odplamiacz doskonale usuwa większość plam z odzieży.

PIELĘGNACJA PERUKI
Aby wyczyścić włosy lalek, usuń perukę z jej głowy i wyczyść ją łagodnym szamponem i odżywką. Pozwól peruce wyschnąć naturalnie (używając stojaka na peruki, jeśli to możliwe), a następnie delikatnie przeczesz perukę, zaczynając od dołu i przesuwając się w górę.


KORZYSTAJ ODPOWIEDZIALNIE
Nie udostępniaj swojej lalki seksualnej nikomu innemu, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób.
Oczyść swoje lalki pochwy, odbytu i jamy ustnej kanałami za pomocą Bezpiecznego środka czyszczącego TPE i dokładnie wysusz po każdym użyciu, aby zapobiec rozwojowi bakterii. Zalecamy stosowanie prezerwatywy w celu ułatwienia czyszczenia.
Podczas seksu z lalką miłosną używaj smaru na bazie wody, aby zapobiec rozdarciu na skutek tarcia.
O lalkach piszą i mówią:
closeshopping-carttruckmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram